user_mobilelogo

Rotterdam Central Park zorgt voor werkgelegenheid

Dure grond nu niet rendabel

Waar de luchthaven haar best doet om arbeidsplaatsen te schrappen, is de komst van Rotterdam Central Park een bron van nieuwe werkgelegenheid. Denk aan de volgende categorieën:
• Planologen
• Bodemsanering
• Groenvoorziening en onderhoud
• Exploitatie van horeca en recreatie
• Infrastructuur (bouwrijp maken)
• Architecten
• Makelaardij
• Bouwbedrijven
• Nutsbedrijven

Loze kreten versus feiten

In tegenstelling tot de ongedefinieerde termen waarin RTHA werkgelegenheid claimt, maar niet bewijst, zijn de arbeidsplaatsen die hier gaan ontstaan exact voorspelbaar en meetbaar.
Elders op deze website is te lezen dat Rotterdam The Hague Airport er alles aan doet om arbeidsplaatsen te schrappen. Dit moeten zij doen omdat door de jaren heen vliegen in de huidige vorm niet rendabel is.

De werkgelegenheid die ontstaat als gevolg van nevenstaande activiteiten zijn duidelijk meetbaar en kunnen, mits goed georganiseerd de lokale bedrijven een 'boost' geven.

Rotterdam Central Park heet weliswaar 'park' maar het bouwen van woningen is zeker een optie. Dit is nu ook een politiek argument geworden.

Naar artikeloverzicht 'economie'
Index